20 stycznia 2019 r. - 2 Niedziela zwykła

1. Z racji I rocznicy ingresu bp. Romualda Kamińskiego do naszej katedry i objęcia diecezji Warszawsko – Praskiej dzisiaj po Mszy św. o 10.00 odśpiewamy uroczyste Ciebie Boga Wysławiamy…

2. Do 25 stycznia obchodzimy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. W tym roku odbywa się on pod hasłem „Dąż do sprawiedliwości”. Zachęcam do modlitwy w tej intencji.

3. Dzisiaj po Mszy św. o 10.00 spotkanie dla rodziców przygotowujących się do I komunii św.

4. Za tydzień 27.01. w niedzielę, zapraszam Radę Parafialną na spotkanie o godz. 19.00 na plebanię.

5. W czwartek 24.01. próba scholi dziewczęcej o godz. 17.00 u sióstr. Zapraszam nowe dzieci do śpiewania w scholi.

6. Siostry serdecznie zapraszają dziewczęta w wieku od 12 do 17 lat na rekolekcje zimowe, które odbędą się w dniach od 2 do 6 lutego w ich klasztorze w Warszawie. Zainteresowane osoby prosimy o bezpośredni kontakt z Siostrami.

7.Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Niedzieli i Idziemy.