3 lutego 2019 r. - 4 Niedziela zwykła

1. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy pomagali w rozbieraniu choinek, szopki i dekoracji świątecznych. Była bardzo duża grupa ludzi. Bóg zapłać.

2. Dziś po Mszy św. o 10.00 nabożeństwo adoracyjne i przekazanie tajemnic różańcowych dla Kół Żywego Różańca.

3. W czwartek 7.02. przypada dzień imienin Pasterza naszej Diecezji Ks. Bp. Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy w modlitwach o naszym jubilacie.

4. 19 stycznia zakończyła się w naszej parafii kolęda. W czasie rozmów w każdym domu poruszane były różne tematy. Poruszaliśmy sprawy parafialne, rodzinne i duchowe. Zapewne przyniosą one owoc we właściwym czasie. Bóg zapłać za przemiłe i gościnne przyjęcie w każdym domu. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na cele ekonomiczne parafii, szczególnie związane z naszym kościołem. Bardzo serdecznie dziękuję tym z Państwa, którzy przyjeżdżali po mnie i cierpliwie obwozili mnie po całej rozległej naszej parafii. Bóg zapłać z całego serca.

5. Zapraszam do lektury prasy katolickiej: Niedzieli i Idziemy oraz Losserwatore Romano.