10 lutego 2019r. - 5 Niedziela Zwykła

1. Jutro w poniedziałek 11.02 przypada Światowy Dzień Chorego czyli wspomnienie NMP z Lourdes. Zapraszam o 17.00 na Mszę św. połączoną z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych dla osób chętnych.

2. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek Caritas na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.

3. Również w za tydzień w niedzielę 17.02. po Mszy św. o 10.00 spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci I komunijnych, które będzie powtórzone w środę o 19.00 w przedszkolu dla nieobecnych, a po Mszy o 12.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

4. W czwartek 14.02. nie ma spotkania dla scholi. Zapraszamy za tydzień.

5. W miniony czwartek został ocieplony strop kościoła. Dziękuję następującym osobom, które przyszły pomóc: Andrzej Szpakowski, Daniel Świętochowski, Dawid Zajkowski, Kamil Szpakowski, Radek Makowski, Mariusz Świętochowski, Jacek Ołdak, Waldemar Jaczewski, Zbigniew Wielądek, Jacek Cichocki, Paweł Roguski, Stanisław Rybski, Sławomir Czumaj, Grzegorz Lubaszka, Anna Gawor i Irena Włoga.

6. Ocieplenie stropu wiąże się ze sporym kosztem. Dlatego proszę w następną niedziele o tacę na ten cel.

7. Siostry organizują pielgrzymkę do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu 16.03.2019 r. Koszt 60 zł. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Henryka Roguskiego. Polecamy go Miłosierdziu Bożemu.

9. Zapraszam do lektury prasy katolickiej: Niedzieli i Idziemy.