19 kwietnia 2010 r. 2 Niedziela Wielkanocy, Święto Miłosierdzia Bożego

1. Od 20.04. w naszym kościele, przy 710 m2 powierzchni użytkowej, może przebywać na Mszy św. 47 osób. Zachęcam do odważniejszego przychodzenia do kościoła, ponieważ w początkowym okresie kwarantanny w naszym kościele, przy ograniczeniu do 50 osób najwięcej było 34, a średnio 23 osoby. W kościele wszystkich obowiązują maski na usta i nos, oraz odległość miedzy sobą 2 m. Przy wyjściu z kościoła, przy kropielnicach umieszone są dozowniki z płynem dezynfekującym.
2. Dzisiaj po Mszy św. o 10.00 nabożeństwo z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Za odmówienie koronki nawet w domach można uzyskać odpust zupełny.
3. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na dzieła charytatywne Caritas.
4. Rozpoczyna się tydzień miłosierdzia.
5. Przypominam o obowiązku komunii św. wielkanocnej, którą przyjmujemy do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Spowiadam codziennie przed Mszami św. Komunię wielkanocną można przyjąć też w tygodniu, kiedy jest mniej wiernych w kościele.
6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej w wersji elektronicznej Idziemy.

Mimo ograniczonej możliwości uczestnictwa w Mszy św. nadal mogą Państwo wspomagać materialnie swoją parafię, wpłacając datek na utrzymanie kościoła. Bóg zapłać.

Nr rachunku bankowego parafii: BANK PKO S.A. 09 1240 1082 1111 0010 8896 6000