3 maja 2020 r. 4 Niedziela Wielkanocna

1. Rozpoczęliśmy nabożeństwa majowe. W dni powszednie odprawiamy je po każdej głównej Mszy św. Zachęcam do pielęgnowania tradycji śpiewania Litanii do Matki Bożej przy kapliczkach, z zachowaniem przepisów sanitarnych.
2. Zachęcam do organizowania w maju Mszy św. o urodzaje po wsiach. W tym roku mogą się one odprawiać tylko w remizach z zachowaniem przepisów sanitarnych.
3. Za tydzień taca przeznaczona jest na seminarium duchowne.
4. Przypominam, że w naszym kościele może przebywać na mszach św. 47 osób. Wszystkich bez wyjątku obowiązują maski na usta i nos. Miejsca, które można zająć oznaczone są zielonymi naklejkami. Przy wyjściach z kościoła znajduje się płyn do dezynfekcji rąk.
5. Proszę parafian o modlitwę w intencji uproszenia Pana Boga o deszcz.
6. Zapowiedzi:

• Daniel Radzio z Sołek, par. Dobre i Kamila Świetochowska z Połazia Świętochowskiego, par. tut. (zap. 1)

7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy i Niedziela.

Mimo ograniczonej możliwości uczestnictwa w Mszy św. nadal mogą Państwo wspomagać materialnie swoją parafię, wpłacając datek na utrzymanie kościoła. Bóg zapłać.

Nr rachunku bankowego parafii: BANK PKO S.A. 09 1240 1082 1111 0010 8896 6000