28 czerwca 2020r. 13 Niedziela Zwykła.

1. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek spowiedź od 16.30 i Msza św. o 17.00. Adoracja NSS  do godz. 19.30, o 19.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W I sobotę miesiąca Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o 7.30  i adoracja z różańcem do godz. 9.00.
2. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 10.00 nabożeństwo dziękczynne i procesja eucharystyczna.
3. W minioną niedzielę przeżywaliśmy odpust parafialny. Dziękuję  paniom i panom z asysty liturgicznej, bielankom, ministrantom i sypaczkom za przygotowanie procesji.
4. Przez najbliższe 2 tygodnie ks. Proboszcza będzie zastępował w parafii ks. Mateusz Osica. Ze trudniejszymi sprawami np. ślubnymi czy związanymi z cmentarzem zapraszam do kancelarii po 12.07.
5. Dziękuje za dzisiejszą tacę przeznaczona na inwestycje w parafii.
6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Niedziela i Idziemy.