26 lipca 2020r. 17 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. święcenie pojazdów przed kościołem.
2. W tym roku została odwołana pielgrzymka Łomżyńska na Jasną Górę.
3. Egzamin do bierzmowania odbędzie się w środę 29.07. o godz. 18.00 na plebanii.
4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Po Mszy św. o 7.30 wystawienie Najśw. Sakramentu, różaniec i adoracja do godz. 9.00.
5. Za tydzień po Mszy św. o 10.00 procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca i spotkanie dla Kół Żywego Różańca.
6. W kościele trwają prace stolarskie przy ołtarzach i ławkach. Od poniedziałku rozpoczynamy prace konserwatorsko-remontowe przy oknach w kościele. Poszukuję kontaktu do podnośnika wysokościowego w celu napraw ubytków w blasze na dachu kościoła.
7. Bardzo proszę o nie wyrzucanie naturalnych odpadów do blaszanego kontenera.
8. Zapowiedzi: Rafał Adrian Okliński, kaw. z par. św. Stanisława w Siedlcach i Beata Połaska, panna z Dąbrowy, par. tut.(zap.1)
9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Niedziela, Idziemy i Losserwatore Romano.