6 września 2020r. 23 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny. 
2. Za tydzień odbędzie się wizytacja kanoniczna. Z racji pandemii Covid-19 ks. bp. Marek Solarczyk odprawi 1 Mszę św. o 12.00 z czasie, której udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania i spotka się z naszymi parafianami.
3. Próby przed bierzmowaniem odbędą się 7.09. o godz. 18.00 i 9.09. o godz. 18.00. Spowiedź przed bierzmowaniem również dla świadków i rodzin w sobotę o godz. 9.00.
4. Zbiórka ministrantów przed wizyta ks. Bp. w sobotę o godz. 10.30.
5. Za tydzień taca na Seminarium Duchowne.
6. Dziś po Mszy św. o 10.00 i procesji spotkanie dorosłych Kół Żywego Różańca.
7. Dziękuję za kolejne ofiary indywidualne przekazane na remont okien w naszym kościele. W tym tygodniu będzie demontowana część uszkodzonego witraża w prezbiterium  i poddana renowacji oraz rekonstrukcji. Następnie na naprawę czekają ubytki w kolejnych witrażach.
8. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Irenę Roguską. Wieczny odpoczynek…
9. Zapowiedzi: 

  • Andrzej Bobiński, kawaler z Leśnik, par. tut. i Renata Pazio, panna z par. Okuniew (zap. 1).
  • Mariusz Roguski, kawaler z Leśnik, par. tut, Sylwia Gadomska, panna z par. Dobre (zap. 1).

10. Na stoliku można nabyć prasę katolicką: Idziemy, Niedziela, Różaniec i Anioł dla dzieci.


Powszechny Spis Rolny 2020
Wójt Gminy informuje, że przez trzy miesiące, od 1 września do 30 listopada na terenie całego kraju prowadzony jest Powszechny Spis Rolny 2020. Udział w spisie jest obowiązkowy dla wszystkich użytkowników gospodarstw rolnych.
Aby wziąć udział w spisie rolnym, należy samodzielnie wypełnić elektroniczny formularz na stronie internetowej spisrolny.gov.pl. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu mogą zadzwonić na Infolinię Spisową i podczas rozmowy z konsultantem spisać się przez telefon. Można też skorzystać z punktu spisowego w urzędzie gminy.
Wszystkie informacje o gospodarstwie rolnym przekazane podczas spisu objęte są tajemnicą statystyczną.