6 września 2020r. 23 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj w naszej parafii odbywa się wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzi ks. Bp. Marek Solarczyk. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie ks. Biskupa.  Z racji pandemii Covid-19 ks. Biskup odprawi 1 Mszę św. o 12.00 z czasie, której udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania i spotka się z naszymi parafianami.
2. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę, która przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
3. Dzisiaj również zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 20.00. Do niesienia figury MB zapraszam strażaków z Zakrzewa. Pamiętajmy o świecach.
4. Zapowiedzi:

• Andrzej Bobiński, kawaler z Leśnik, par. tut. i Renata Pazio, panna z par. Okuniew (zap. 2).
  • Mariusz Roguski, kawaler z Leśnik, par. tut, Sylwia Gadomska, panna z par. Dobre (zap. 2).

5. Na stoliku można nabyć prasę katolicką: Idziemy, Niedziela, Różaniec i Anioł dla dzieci.