27 września 2020r. 26 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na utrzymanie grobu Pańskiego w Jerozolimie.
2. W związku z otrzymaniem dotacji z Urzędu Marszałkowskiego na remont konserwatorski części okien nasz kościół otrzyma certyfikat „Cenny Zabytek Mazowsza”.
3. Poszukuję fundatora na witraż w prezbiterium.
4. Trwają prace przy renowacji okien i ławek w kościele. Bóg zapłać dzisiejszą taca na inwestycje w naszej parafii.
5. W przyszłym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek, I sobota i I niedziela miesiąca. W I czwartek miesiąca Msz św. o 7.30 z komunią św. pod 2 postaciami. I piątek spowiedź od 16.15, po Mszy św. o 17.00 wystawienie NS i adoracja do godz. 19.30. O 19.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W I sobotę miesiąca Msza św. w kaplicy MB Częstochowskiej o 7.30 i adoracja do 9.00 z różańcem. W I niedzielę miesiąca po Mszy św. o 10.00 nabożeństwo dziękczynne i procesja eucharystyczna. Do procesji zapraszam dzieci, które przyjęły w tym roku I komunię św. w swoich uroczystych strojach. Po procesji przekazanie tajemnic dla KŻR z krótką konferencją.
6. Za tydzień po Mszy św. o 12.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św.
7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela.