4 października 2020r. 27 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 10.00 i różańcu ostatnia w tym roku procesja eucharystyczna i spotkanie KŻR. Bardzo dziękuję asyście za upiększanie I niedziel miesiąca. Bóg zapłać.
2. Codziennie po Mszy św. o 17.00 nabożeństwo różańcowe. W czwartek i sobotę różaniec po porannej Mszy św., a w niedzielę po Mszy św. o 10.00.
3. W poniedziałki i środy zapraszam dzieci do prowadzenia różańca. Za obecność na różańcu w tych dniach otrzymają piękną wyklejankę.
4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek z okazji 20 Dnia Papieskiego, która przeznaczona jest na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Z powodu pandemii nie ma w tym roku wydarzeń towarzyszących.
5. Zbieram już na wypominki roczne, półroczne i jednorazowe. Kartki do wypisywania wypominek są na stoliku przy wyjściu z kościoła.
6. Dzisiaj po Mszy św. o 12.00 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych w kościele.
7. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Juliannę Wojtyńską i Józefa Szpakowskiego. Polecamy ich Miłosierdziu Bożemu.
8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Różaniec i Anioł dla dzieci.