25 października 2020 r. Rocznica Poświęcenia Kościoła

1. W przyszłą niedzielę 1.11. przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Po Mszy św. o 12.00 wyruszy procesja na cmentarz grzebalny, gdzie będziemy modlić się za naszych zmarłych. Przez cały listopad można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę, choćby myślną za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.
2. W poniedziałek 2.11. wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o 7.30, 10.00 i 12.00. Po mszy św. o 10.00 w kościele odprawimy procesję z modlitwami za zmarłych polecanych w wypominkach. 
3. Przeżywamy drugą falę pandemii. Odnieśmy się ze zrozumieniem do nowych obostrzeń. Dbajmy o higienę. W naszym kościele może jednorazowo przebywać 111 osób. Pamiętajmy o modlitwie, szczególnie różańcowej o ustanie pandemii. Wystawmy w oknach obraz MB Częstochowskiej.
4. Przyjmuję na wypominki.
5. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę, która jest przeznaczona na inwestycje w naszej parafii, szczególnie na sfinansowanie napraw ławek.
6. W środę 28.10. kończymy różaniec z udziałem dzieci. 
7. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. 8.11. po Mszy św. o 12.00 w przedszkolu.
8. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Kamilę Kaczmarczyk. Wieczny odpoczynek…
9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Różaniec i Anioł dla dzieci.