1 listopada 2020 r. Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Do wtorku cmentarz pozostaje zamknięty z powodu pandemii. Dziękuję za zrozumienie tej sytuacji.
2. Dziś przypada I niedziela miesiąca. Po mszy św. o 10.00 będzie adoracja NS i spotkanie dla dorosłych KŻR. Procesja z wypominkami wokół kościoła po Mszy  św. o 12.00. Święcenie pomników ustalimy indywidualnie.
3. Jutro przypada dzień zaduszny. Msze św. o 7.30, 10.00 i 12.00. Po Mszy św. o 10.00 procesja wspominkowa po kościele.
4. Odpust zupełny za zmarłych można otrzymać w tym roku przez cały listopad.
5. Dziękuję wszystkim, którzy w czasie porządków na swoich grobach zadbali o segregację śmieci i usuwanie ich do właściwych kontenerów.
6. Za tydzień zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
7. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek na Mszy św. o 7.30 komunia pod dwiema postaciami, w I piątek miesiąca spowiedź od 16.30. po Mszy św. o 17.00 wystawienie NS i adoracja do godz. 19.30. O 19.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W I sobotę miesiąca Msza św. w kaplicy MB Częstochowskiej o 7.30 i adoracja do 9.00 z różańcem.
8. Zapowiedzi:

• Paweł Filipek, kawaler z par. Miedzna i Ewelina Roguska, panna, z Leśnik, par. tut. (zap. 1).

9. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Wandę Chodzyńską. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu.

10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Różaniec i Anioł dla dzieci.