8 listopada 2020 r. 32 Niedziela Zwykła

1.W środę  przypada 102 rocznica Odzyskania Niepodległości. Porządek niedzielny Mszy św. O godz. 12.00 Msza św. w intencji Ojczyzny.
2. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek z okazji solidarności z Kościołem prześladowanym.
3. Zachęcam do zapalania świec na intencję w kaplicy MB Częstochowskiej. Stanowi to przejaw naszej żywej wiary i pobożności. Żywy płomień wskazuje na wytrwałość naszej modlitwy.
4. Za tydzień taca na seminarium.
5. W naszym kościele mogą jednorazowo przebywać 52 osoby. Kościół jest stale dezynfekowany. Zachęcam do spokojnego, z zachowaniem przepisów sanitarnych, udziału w Mszach św. i nabożeństwach.
6. Wszelkie spotkania związane z przygotowaniem do I komunii św. są przełożone do odwołania.
7. Zapowiedzi: Paweł Filipek, kawaler z par. Miedzna i Ewelina Roguska, panna, z Leśnik, par. tut. (zap. 2).
8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela.