3 stycznia 2021r. 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim.

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po mszy św. o godz. 1000 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie dorosłych Kół Żywego Różańca.
2. W środę 6.01. przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego „Trzech Króli”. Msze św. jak w każdą niedzielę o 730, 1000 i 1200. Podczas każdej mszy św. poświęcimy kredę i kadzidło. Kredą oznaczamy drzwi naszych domów na znak, że przyjęliśmy Syna Bożego do naszych rodzin, a woń spalonego kadzidła wypełni nasze mieszkania na znak że jest ono miejscem modlitwy. Taca w tym dniu jest przeznaczona na misje.
3. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego i kończy się okres Narodzenia Pańskiego.
4. Za nami kolejny rok naszego życia. Rozpoczęliśmy rok 2021. Jest to dobry czas na podsumowania. W minionym roku w naszej parafii chrzest przyjęło 19 dzieci, sakrament małżeństwa zawarło 6 par, do I komunii św. przystąpiło 13 dzieci, do bierzmowania 18 młodzieży, a pogrzebów było 28.
5. Z racji przesunięcia kolędy Msze św. będą odprawiane w zwykłym porządku.
6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy (5 zł), Niedziela (6 zł), Różaniec i Losserwatore Romano.