7 marca 2021 r. III Niedziela Wielkiego Postu.

1. Zapraszam na nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej:

• Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16.30,
  • Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o 12.00.

2. Hołd krzyżowi w kościele z racji pandemii dokonujemy przez przyklęknięcie. Nie całujemy krzyża.
3. W piątek 12.03. po Drodze Krzyżowej i Mszy św. wieczornej spotkanie i próba scholi dziecięco – młodzieżowej, a o 19.10 próba chóru dorosłych przed Triduum Paschalnym.
4. W związku z przeżywanym rokiem św. Józefa w środę odprawiona będzie Msza św. wotywna o św. Józefie, poprzedzona będzie modlitwami wstawienniczymi. Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny.
5. Dzisiaj po każdej Mszy świętej uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas działającego w Szkole Podstawowej w Pniewniku będą rozprowadzali Baranki Wielkanocne. Do nabycie będą baranki do koszyczka w cenie 10 zł,  a także baranki gipsowe do samodzielnego pomalowania w cenie 5 zł. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy. Fundusze w ten sposób zebrane pozwolą na realizację celów SKC. Akcja potrwa do świąt.
6. Bóg zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego i jajka dla seminarium: Modecin 341 zł i 90 jaj.
7. Dziś po Mszy św. o 10.00 spotkanie KŻR i przekazanie tajemnic, a po Mszy św. o 12.00 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.
8. Zapowiedzi:

• Artur Piwowarczyk , kaw. z Roguszyna, par. tut. i Joanna Zawada, panna z par. św. Wita w Karczewie (zap.2).

9. Zapraszam do lektury prasy katolickiej: Niedziela, Idziemy, Różaniec.