14 marca 2021 r. IV Niedziela Wielkiego Postu

1. W przyszłą niedzielę 21.03. rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Paweł Broński z Katolickiego Radia Podlasie. Potrwają do wtorku 23.03. włącznie. Msze św. rekolekcyjne o godz. 10.00 z udziałem dzieci, 12.00 i o 18.00.
2. Zachęcam do udziału przez wszystkie dni w dorocznym wielkopostnym skupieniu.
3. Zapraszam na nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej: *Droga Krzyżowa w piątek wyjątkowo o godz. 17.30, *Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o 12.00.
4. Przeżywamy rok św. Józefa. Dlatego w środę odprawiona będzie Msza św. wotywna o św. Józefie, poprzedzona modlitwami wstawienniczymi. Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny.
5. W piątek po Mszy 18.00 próba chóru i chętnej młodzieży, przygotowująca do przeżycia Triduum Paschalnego i świąt Wielkanocnych.
6. W sobotę o 10.00 zbiórka ministrantów i lektorów w zakrystii.
7. W związku z pożarem serwerowni we Francji odpowiedzialnej za przechowywanie danych internetowych, strona internetowa cmentarza parafialnego pozostaje nieczynna do odwołania.
8. Bardzo dziękuję za zbiórkę na kwiaty do Grobu Pańskiego oraz jajek dla seminarium: Świdrów i Makówiec 270 zł/120 jaj, Decie 250/110, Stary Świętochów 335/70, Radoszyna 130 zł, Ostaszki 160 zł.
9. Zapowiedzi:

• Karol Susabowski, kaw. z par. św. Jakuba w Warszawie, Magdalena Klukowska, panna z Nowej Wsi, par tut.(zap.1),
  • Przemysław Norbert Oniszk, kaw. z par. Budziska i Anna Kaczmarczyk, panna z Rudy Pniewnik, par. tut. (zap.1).

10. Na stoliku można nabyć  prasę katolicką: Idziemy, Niedziela.