18 kwietnia 2021 r. 3 Niedziela Wielkanocy

1. W piątek 23.04. przypada uroczystość św. Wojciech Głównego Patrona Polski. Tego dnia nie ma postu.
2. Przypominam o obowiązku komunii św. wielkanocnej, którą przyjmujemy do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego.
3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św.
4. Z racji pandemii I komunia św. zostaje przeniesiona na 15.05. na godzinę 11.00.
5. W kościele zostało zamontowane nowe nagłośnienie. Koszt wymiany głośników, wzmacniacza i specjalnego korektora wyniósł 16710 zł. W związku z tym dziękuję za dzisiejszą tacę inwestycyjną.
6. Spotkanie chóru w środę po Mszy św. o godz. 17.00.
7. Zapowiedzi: Mateusz Moczydłowski, kawaler i Elwira Ewa Moczydłowska, panna, oboje z Radoszyny, par. tut.(zap.1).
8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Losserwatore Romano.