30 maja 2021r. Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. Za tydzień po Mszy św. o 10.00 spotkanie dla dorosłych KŻR i przekazanie tajemnic z krótką konferencją.
2. W czwartek 3.06. obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Msze św. będą odprawione o 7.30, 10.00 i 12.00. Po Mszy św. o 12.00 wyruszy procesja, która w tym roku odbędzie się wokół kościoła. Zapraszam do udziału naszą asystę procesyjną: chór, panów do niesienia chorągwi, panie i młodzież do niesienia feretronów oraz figur, Koła Różańcowe, ministrantów, Bielanki i sypaczki kwiatków. W procesji może wziąć udział asysta kościelna i osoby znajdujące się poza kościołem. Na czas procesji proszę osoby w ławkach by zostały na swoich miejscach. Zakończenie procesji i błogosławieństwo NS będzie przy ołtarzu umiejscowionym na rynku przed kościołem dla wszystkich uczestniczących we Mszy św. na zewnątrz. Drugie błogosławieństwo będzie w kościele dla osób, które pozostały w ławkach.
3. W tym tygodniu przypada: I piątek miesiąca, spowiedź od 16.15, o 17.00 Msza św. i adoracja N Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego o 19.00; w I sobotę o 7.30 Msza św. w Kaplicy MB Częstochowskiej z różańcem i adoracja N Sakramentu do godz. 9.00. 
4. Od wtorku rozpoczynamy czerwiec. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusa. 
5. Za tydzień proszę o tacę inwestycyjną.
6. Zapowiedzi: Cezary Taciak, kaw. z par Sulejówek Miłosna i Justyna Moczydłowska, panna z Radoszyny, par. tut. ( zap.1).
7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Różaniec i Anioł dla dzieci.