20 czerwca 2020 r. 12 Niedziela Zwykła

1. Za tydzień 27.06. obchodzimy odpust parafialny. O 12.00 uroczysta suma z procesją, którą odprawi ks. dr. Grzegorz Chojnicki proboszcz parafii Dobre.
2. Od 27.06. przez 2 tygodnie ks. proboszcza będzie zastępował ks. Kamil Łyskowicz. Proszę, aby wszelkie sprawy kancelaryjne związane ze ślubami czy sprawami cmentarnymi zostawić na powrót ks. proboszcza z urlopu.
3. W piątek 25.06. zapraszam dzieci i młodzież na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego na godz. 8.15. Spowiedź pół godziny przed Mszą św.
4. Zapowiedzi: Mateusz Cichocki, kawaler z Dąbrowy, par. tut, Natalia Anna Chwedczyk, panna z parafii bazylikalnej w Węgrowie (zap.2).
5. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Wiesławę Wąsowską. RiP.
6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy i Niedziela. W dzisiejszym numerze niedzieli znajdziemy okolicznościowy artykuł o naszej parafii.