27 czerwca 2021r. 13 Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek spowiedź od 16.30 i Msza św. o 17.00. Adoracja NSS  do godz. 19.30, o 19.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W I sobotę miesiąca Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o 7.30  i adoracja z różańcem do godz. 9.00.
2. Za tydzień przypada I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 10.00 nabożeństwo dziękczynne i procesja eucharystyczna wokół kościoła.
3. Przez najbliższe 2 tygodnie ks. Proboszcza będzie zastępował w parafii ks. Kamil Łyskowicz. Ze trudniejszymi sprawami np. ślubnymi czy związanymi z cmentarzem zapraszam do kancelarii po 12.07.
4. Dziękuje wszystkim za przygotowanie Uroczystości odpustowej w naszej parafii.
5. Dnia 3.08.2021r. spodziewamy się pielgrzymów do Częstochowy z Łomży. Proszę sołtysów o dokonanie zbiórki pieniężnej na przyjęcie pielgrzymów do Częstochowy, którzy przybędą do naszej parafii na nocleg 3.08. ok. godz. 18.15. Ofiary proszę przekazać ks. Proboszczowi. Bardzo proszę zwyczajem lat ubiegłych o zorganizowanie poczęstunku dla pątników przy kościele i godne ich przyjęcie.
6. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zygmunta Laskowskiego. RIP.
7. Zapowiedzi: Rafał Bobryk, kaw, z par. Łysów, Justyna Połaska, panna z Dąbrowy par.tut. (zap.1)
8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Niedziela, Idziemy, Różaniec i Anioł dla dzieci.