19 września 2021r. 25 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Mszy św. o 12.00 pierwsze spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8, ponadpodstawowych i starszych.
2. Za tydzień zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek Caritas na uchodźców z Afganistanu.
3. Również za tydzień odbędzie się liczenie wiernych chodzących do kościoła i przyjmujących komunię św.
4. Zbliża się październik, który jest miesiącem różańca. Zapraszam dzieci wraz z rodzicami do wzięcia udziału w konkursie Nasz Różaniec. Dzieci wraz z rodzicami mogą zrobić Różaniec z różnych materiałów o różniej wielkości. Robimy je do 10 października, a rozstrzygnięcie konkursu 17 października w kościele. Więcej informacji w szkole.
5. Dnia 9.10.2021 odbędzie VI Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margeretka. Program umieszczony jest w gablocie.
6. Od 11.09. do 30.10.2021r. w Muzeum, Archidiecezji Warszawskiej przy ul. Dziekania 1 w Warszawie zorganizowana jest wystawa Zwycięzca. Prymas dla Kościoła i Ojczyzny.
7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela. Dzisiaj prasa za 50% ceny.