10 października 2021 r. 28 Niedziela Zwykła

1. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Fundusz Nowego Tysiąclecia św. Jana Pawła II.
2. Zapraszam na różaniec. Różaniec z udziałem dzieci w tym tygodniu jest tylko w poniedziałek.
3. W środę jest ostatnie Nabożeństwo fatimskie o 20.00. Przynosimy świece. Do niesienia figury zapraszam strażaków z Pniewnika. Różańca po Mszy św. o 17.00 nie będzie. Dziękuję drużynom strażackim za opiekę nad figurą MB Fatimskiej w czasie naszych tegorocznych nabożeństw.
4. W niedzielę 17.10. po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu Nasz Różaniec. Zapraszamy wszystkie rodziny, które brały w nim udział.
5. Mocą dekretu ks. Ordynariusza naszej diecezji od przyszłej niedzieli zostaję przeniesiony do innej parafii. Obowiązki w naszej parafii pełnię do końca tygodnia. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomagali mi przez ostatnie 6 lat pracować w miejscowym Kościele i parafii. Bóg zapłać.
W tym roku przeprowadzono następujące inwestycje w parafii:  wykonanie i instalacja kotar przy drzwiach w kościele (2980zł); nagłośnienie (16710zł); remont dachu na kościele (15500zł); budowa toalety (28700zł), pokrycie blachą nadbudówki przy plebanii, gdyż przeciekała i powodowała zwarcie instalacji elektrycznej (3550zł); naprawa parapetu na wieży (1600zł). W sumie na inwestycje w parafii do dziś wydano 69040zł. W kaplicy w Radoszynie zamontowano nowe kolumny do nagłośnienia i uszczelniono okna. Na ten cel uzbierano 260zł.
6. Za tydzień proszę o tacę inwestycyjną. Bóg zapłać.
7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela.