OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 grudnia 2021r. II Niedziela Adwentu

1. W środę, 8.12., przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Św. o 7.30, 10.00 i 18.00. Tego dnia przypada również Godzina Łaski, po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z tego daru.
  2. W sobotę, 11.12. od godz. 10.00, chciałbym odwiedzić chorych z Komunią Świętą. Zainteresowanych proszę  o zgłaszanie się do zakrystii.
  3. W zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny. Do kupienia są również świece. Włączamy się w ten sposób w Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Pieniądze z zakupu świec przekazywane są do Caritas.
  4. W dniu dzisiejszym oficjalnie żegnamy Siostry ze wspólnoty Pustynia Maryi, dziękujemy za wspólnie spędzony czas, pracę i życzymy wielu łask Bożych w dalszej działalność wspólnoty.
  5. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Kościoły prześladowanych.
  6. Proszę o zwracanie uwagi, aby zamykać drzwi wejściowe do kościoła, kościół jest ogrzewany.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Różańca i Anioła dla dzieci.
  8. W minionym tygodniu do wieczności odszedł Śp. Sławomir Bobiński, Wieczny odpoczynek…