OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE– 2 NIEDZIELA WIELKANOCY 23.04.2022r. ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Dzisiaj o godz. 15.00 nabożeństwo z Koronką do Miłosierdzia Bożego.
2. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na dzieła charytatywne Caritas.
3. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
4. Za tydzień I-wsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 10.00 nabożeństwo i adoracja Najświętszego Sakramentu.
5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
6. W sobotę, 1.05., rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W dni powszednie odprawiamy je po każdej głównej Mszy św. Zachęcam do pielęgnowania tradycji śpiewania Litanii do Matki Bożej przy kapliczkach.
7. W najbliższy wtorek, tj. 26.04, z uwagi na rozpoczynające się Misje Św. w parafii Dobre sprawy kancelaryjne proszę załatwiać bezpośrednio po Mszy Św. porannej.
8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Różaniec i Anioł dla dzieci.