OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE– 8 MAJA 2022r. IV NIEDZIELA WIELKANOCY

1.Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, modlimy się o dobre powołania kapłańskie i zakonne. Dziś taca na Seminarium Duchowne.
2. W tym tygodniu przypadają następujące święta i uroczystości:
poniedziałek Uroczystość Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski,
w sobotę Święto Świętego Macieja Apostoła.
3. W piątek, 13 maja, rocznica Objawień Fatimskich. Nabożeństwo fatimskie z procesją w naszej parafii o godz. 20.00. Na procesję przynosimy świece. Podobnie, jak w ubiegłych latach zachęcam wszystkich do licznego udziału w nabożeństwie.
4. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych w kościele i przy kapliczkach.
5. Zapowiedzi:

Damian Roguski, kawaler i Mariola Wojdak, panna. Oboje z par. tut., zapowiedź trzecia.

Jarosław Świętochowski, kawaler z par. tut. i Justyna Szulim, panna z par. św.  Matki Teresy z Kalkuty w Turowie, zapowiedź  druga.

Tymoteusz, Edward Piątek, kawaler z par. Nawrócenia św. Pawła w Warszawie   i Ewa Nojszewska, panna z par. tut., zapowiedź pierwsza.

6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Niedziela i Idziemy. Szczególnie polecam  Niedzielę, jestem tam bardzo obszerny artykuł o naszej Amatorskiej Grupie  Teatralnej.
7. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Waldemar Wasilewski i Wojciech, Arkadiusz Zawadzki, polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek….