OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE– 15 MAJA 2022r. V NIEDZIELA WIELKANOCY

1. W tym tygodniu, w poniedziałek, przypada Uroczystość Świętego Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej
  2. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych w kościele i przy kapliczkach.
  3. W niedzielę, 22 maja, po Mszy Św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci rocznicowych.
  4. Zapowiedzi:

Jarosław Świętochowski, kawaler z par. tut. i Justyna Szulim, panna z par. św.  Matki Teresy z Kalkuty w Turowie, zapowiedź  trzecia.

Tymoteusz, Edward Piątek, kawaler z par. Nawrócenia św. Pawła w Warszawie    i Ewa Nojszewska, panna z par. tut., zapowiedź druga.

1. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Niedziela i Idziemy.
  2. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: Wacław, Julian Ceran polećmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek….