OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22 maja 2022 r. VI Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które w zeszłym roku przyjęły I Komunię Św.
  2. W piątek (27.05.) ,  rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego.
  3. W sobotę (28.05.) o 11.00 odbędzie się uroczystość I Komunii św. Dzieci klas trzecich po raz pierwszy przyjmą Pana Jezusa w Komunii Świętej. O dobre przeżycie tego czasu dla dzieci i ich rodzin prośmy w naszych modlitwach.
  4. Za tydzień (29.05.) obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  5. W przyszłą niedzielę (29.05) zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
  6. Zapowiedzi:

Tymoteusz, Edward Piątek, kawaler z par. Nawrócenia św. Pawła w Warszawie    i Ewa Nojszewska, panna z par. tut., zapowiedź trzecia.

1. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Niedziela i Idziemy.
  2. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: Bogdan Chudzik, polećmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek….