OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29 maja 2022 r. Wniebowstąpienie Pańskie

1. Do piątku trwa biały tydzień dzieci, które przystąpiły wczoraj do I komunii św., dlatego Msze Św. w tym tygodniu są tylko wieczorem. Dziękuję wszystkim, którzy się przyczynili do zorganizowania tej pięknej uroczystości.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się czas spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.
  3. W przyszłą niedzielę, (5.06), o 10.00 odbędzie się rocznica I Komunii św. Módlmy się w intencji dzieci oraz ich rodzin o wytrwanie w bliskości i przyjaźni z Jezusem przez całe życie.
  4. Zachęcam do organizowania Mszy św. o urodzaje po wsiach. W tym tygodniu Msza Św. o urodzaje będzie w Leśnikach o godz. 19.00
  5. W poniedziałek, (06.06), organizowana jest pielgrzymka dzieci komunijnych do Częstochowy w podziękowaniu za otrzymany dar Komunii Św.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Niedziela i Idziemy.