OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26 czewca 2022 r. 13 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj, 26.06., przypada święto patronalne parafii – Odpust. Główna Msza Św. wraz procesją o godz. 12.00
Po zakończeniu zapraszam wszystkich do wspólnego świętowania na Parafialnym Pikniku Rodzinnym. W programie koncert orkiestry „Viktoria” z Rembertowa, konkursy, gry i zabawy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Lody, grill i wspólne śpiewanie piosenek biesiadnych. Fundusze zebrane w ten sposób będą wsparciem dla Parafii.
Dziękuję wszystkim, którzy już zaangażowali się w przygotowanie naszego wspólnego świętowania.
2. W środę, 29.06., uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.
3. W tym tygodniu przypada I-wszy piątek miesiąca, spowiedź od 16.30, potem Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego o 19.00.
W I-wszą sobotę miesiąca Msza św. w Kaplicy MB Częstochowskiej o 7.30 i adoracja NS z różańcem. Zakończenie adoracji o godz. 9.00.
W przyszłą niedzielę, 3.07, przypada I-wsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 10.00 nabożeństwo połączone z procesją i adoracja Najświętszego Sakramentu.
4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Niedziela i Idziemy.
5. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: Leszek Świętochowski polećmy ją Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…..