WIZYTA DUSZPASTERSKA, ZWANA „KOLĘDĄ”2024

W środę 3 stycznia – rozpocznę odwiedziny duszpasterskie 2024, zwane kolędą. Pragnę odwiedzić moich Parafian, aby zanieść do ich domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Będzie to przede wszystkim wizyta duszpasterska, podczas której zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy. Kolęda ma także służyć lepszemu wzajemnemu poznaniu się, zbliżeniu duszpasterzy do powierzonych ich trosce parafian i odwrotnie. Niech to będzie okazja do rozmowy o radościach i smutkach odwiedzanych rodzin oraz o wspólnych sprawach naszej wspólnoty parafialnej.
Proszę potraktować „Kolędę” jako okazję do spotkania, wspólnej modlitwy i troski o dobro Parafii. W każdą niedzielę Wy, drodzy Parafianie, przychodzicie do kościoła. Raz w roku chcę to zmienić i przyjść do Was.
Już dziś dziękuje za ten czas spotkania z Wami, modlitwę, wspólną rozmowę oraz za każdą złożoną ofiarę przy okazji kolędy, która będzie przeznaczona na bardzo trudne prace konserwacyjno - remontowe naszej Parafii. Bóg zapłać!

03. 01. (środa) Modecin i Joanin
04. 01. (czwartek) Ruda Pniewnik i Radoszyna