2 czerwca 2019r. - Wniebowstąpienie Pańskie

1. Dzisiaj o godz. 10.00 uroczystość I Komunii św.

2. Za tydzień 9.06. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

3. Rocznica I Komunii św. odbędzie się za tydzień 9.06. o godz. 10.00.

4. Próba dzieci przed Rocznicą I Komunii św. w czwartek o godz. 18.00.

5. Spowiedź dzieci Rocznicowych w piątek od godziny 16.00.

6. W sobotę 8.06. siostry zapraszają dzieci na wyjazd do Loretto na piknik rodzinny. Koszt 15 zł, wyjazd sprzed kościoła o godz. 9.00.

7. Kontynuujemy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Św. Przypominam, ze w tym tygodniu kończy się czas Komunii świętej wielkanocnej.

8. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, które są odprawiane po każdej głównej Mszy św.

9. Wszystkim dzieciom przystępującym do I Komunii św., rodzicom chrzestnym i gościom składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask od Ducha Świętego. Dzieci zapraszam na biały tydzień do piątku włącznie na godzinę 17.00.

10. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.

11. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Halinę Skarżyńską i Jana Tomaszkiewicza. Polecamy ich miłosierdziu Bożemu.

12. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Niedziela, Idziemy, Różaniec i Anioł dla dzieci.