11 października 2010 r. 28 Niedziela Zwykła

1. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Fundusz Nowego Tysiąclecia św. Jana Pawła II. 
2. Zapraszam na różaniec. Różaniec z udziałem dzieci w poniedziałki i środy. Wszystkie nabożeństwa różańcowe ofiarujemy w intencji ustania pandemii korona wirusa, dlatego po „Wierzę w Boga” będziemy odmawiać suplikację. 
3. Przypominam, że w naszym kościele obowiązują maseczki i odstęp między wiernymi. Zachęcam do dezynfekcji rąk przy wyjściu z kościoła. Konfesjonał, drzwi i ławki są stale odkażane. Dbajmy sami o higienę osobistą i myjmy często ręce.
4. Przyjmuję na wypominki roczne, półroczne i jednorazowe na 1.11 i 2.11. w zakrystii i kancelarii.
5. We wtorek ostatnie Nabożeństwo Fatimskie o 20.00. Przynosimy świece. Do niesienia figury zapraszam strażaków z Pniewnika. Różańca po Mszy św. o 17.00 nie będzie. Dziękuję drużynom strażackim za opiekę nad figurą MB Fatimskiej w czasie naszych tegorocznych nabożeństw.
6. Za tydzień taca na misje. Bóg zapłać.
7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela.