6 grudnia 2020r. 2 Niedziela Adwentu

1. We wtorek 8.12. przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o 7.30, 10.00 i 17.00.
2. Codziennie w tygodniu o 7. 30 Msza św. o Najświętszej Maryi Pannie tzw. Roratnia. W środę Rorata wieczorem o 17.00. Zapraszam dzieci do udziału w Roratach i przychodzenia z lampionami.
3. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Kościoły na wschodzie.
4. W zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny. Do kupienia są również świece na stół wigilijny. Włączamy się w ten sposób w Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Pieniądze z zakupu świec przekazywane są do Caritas.
5. Od stycznia w 4 niedzielę miesiąca o godz. 12.00 będzie Msza św. w intencjach zbiorowych.
6. Dzisiaj po Mszy św. o 10.00 nabożeństwo eucharystyczne z racji I niedzieli miesiąca i przekazanie tajemnic różańca z krótką konferencją.
7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Różańca i Anioła dla dzieci.