13 grudnia 2020 r. III Niedziela Adwentu

1. Zapraszam na roraty. Odprawiane są w naszym kościele o 730, w środę o 17.00. Zachęcam do przychodzenia z lampionami.
2. W zakrystii i kancelarii można nabyć opłatki na stół wigilijny. Do kupienia są również świece na stół wigilijny. Włączamy się w ten sposób w Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
3. W środę 23.12. od 9.00 udam się do chorych z posługą kapłańską. Chętne osoby proszę zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii.
4. W poniedziałek 21.12. o 9.00 zapraszam mężczyzn do oprawienia choinek jak również ustawienia szopki, a Panie zapraszam do dekoracji kościoła na święta również w poniedziałek na godzinę 12.00.
5. Od piątku 11.12.2020r. sprowadziła się do naszej parafii Wspólnota małych sióstr Maryi Współodkupicielki, która zamieszkała w domu po siostrach Sercankach. Witamy serdecznie Siostry w naszej parafii i życzymy, żeby jak najszybciej poczuły się tutaj jak u siebie w domu. Niech Maryja otacza siostry i ich działalność swoją opieką oraz wszelkimi potrzebnymi łaskami.
6. Został już ukończony remont ławek w kościele. Teraz szyją się kotary na drzwi wejściowe. Za tydzień taca na inwestycje w parafii.
7.  Zachęcam do lektury prasy katolickiej.