27 grudnia 2020r. Święto Świętej Rodziny.

1. Dzisiaj obchodzimy  Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
2. W czwartek 31.12. na zakończenie roku kalendarzowego Msza św. dziękczynna za miniony rok o godzinie 17.00 z okolicznościowym nabożeństwem.
3. W piątek 1.01. obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. o 7.30, 10.00 i 12.00. Spowiedź I piątkowa przed każdą Mszą św. Wieczorem adoracji nie będzie.
4. 2.01. przypada I sobota miesiąca. Msza św. w kaplicy MB o godz.7.30 i adoracja do 9.00.
5. Za tydzień jest I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie dorosłych KŻR z okolicznościową konferencją.
6. Dziękuję wszystkim osobom, które odpowiedziały na apel i przyszły aby pomóc w dekoracji kościoła na święta. Były to panie: Katarzyna Dołowa, Anna Gawor, Edyta Laskowska, Joanna Jankowska oraz panowie Janusz Lipka, Grzegorz i Łukasz Wiśniewscy oraz Ryszard Żelazowski. Dziękuję pani Urszuli Skibniewskiej i Arkadiuszowi Żelazowskiemu za przygotowanie kościoła do świąt, a panu Pawłowi Stysiowi organiście za przygotowanie oprawy muzycznej. Od przyszłego roku do oprawiania choinek będę wyznaczał wsie.
7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Różaniec, Niedziela i Anioł dla dzieci.