14 listopada 2021r. 33 Niedziela Zwykła

1. W dniu dzisiejszym, po wszystkich Mszach Św., przeprowadzona jest zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
2. Za tydzień 21 listopada przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i tym samym rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Nauki rekolekcyjne w tym roku wygłosi ks. Jarosław Kopeć z Siedlec. Po Mszy św. o 10.00 odmówimy litanię do Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego, za który można otrzymać odpust zupełny.
W tym dniu, taca będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne.
3. Szczegółowy program rekolekcji będzie podany za tydzień.
4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela.
5. W tym tygodniu odeszła do wieczności Amelia Radomska, Wieczny odpoczynek..