OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7 sierpnia 2022r. - 19 Niedziela Zwykła

1. Z racji I-wszej Niedzieli miesiąca po Mszy Św. o godz. 10.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja. 
2. W sobotę 13 sierpnia dzień fatimski. Zapraszam na nabożeństwo fatimskie z procesją o 20.00. Proszę zabrać ze sobą świece. Do niesienia figury zapraszam strażaków z Połazia Świętochowskiego.
3. W minioną środę gościliśmy w naszej Parafii pielgrzymów z pieszej łomżyńskiej pielgrzymki do Częstochowy. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tak gościnnego przyjęcia pątników. W sposób szczególnym dziękuję Sołtysom, którzy przeprowadzili zbiórki pieniężne, mieszkańcom wiosek oraz indywidualnym ofiarodawcom. Kołom Gospodyń wiejskich z Roguszyna, Leśnik, Deci i rodzinom z Pniewnika. Dziękuję za Wasze zaangażowanie. Bóg zapłać!
4. Przypominam, że w niedzielę, 14.08., organizujemy zawody wędkarskie o puchar ks. Proboszcza. Zapraszam młodzież szkoły podstawowej oraz szkoły średniej włącznie, aby zapisywała się bezpośrednio u mnie.
Szczegóły zawodów (m.in. program, kategorie) zamieszczone zostaną na stronie www parafii oraz Facebooku.
5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Niedziela i Idziemy.
6. I jeszcze ogłoszenie społeczne:
Z inicjatywy Pana Sołtysa organizowana jest lista społeczna mieszkańców, kierowców korzystających ze skrzyżowania w centrum Pniewnika, drogi wojewódzkiej nr 637 z drogami powiatowymi Nojszew, Leśniki. Popierających poprawę bezpieczeństwa przejazdu na w/w skrzyżowaniu poprzez montaż sygnalizacji świetlnej prosimy o wpisywanie się na listę, która znajduje się na stoliku z prasa lub w zakrystii.