OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4 września 2022r. XXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przypada I-wsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 10.00 nabożeństwo połączone z procesją i adoracja Najświętszego Sakramentu.
2. Dzisiaj również zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny. Za tydzień taca na Seminarium Duchowne.
3. Od jutra będę przyjmował intencje na rok 2023. Zapraszam od godz. 9.00 do kancelarii parafialnej.
4. W przyszłą niedzielę, 11.09., zapraszam Rodziców dzieci komunijnych na spotkanie po Mszy św. o godz. 12.00.
5. Drodzy parafianie, chciałabym powrócić do tac inwestycyjnych. Przed nami zima, musze zapewnić opał budynków parafialnych. O dalszych planach będę Was informował na bieżąco. Jeżeli nic nie będzie stało na przeszkodzie to zawsze w 3 niedzielę miesiąca proszę Was o wsparcie zadbania o nasze wspólne dobro. Ofiary można składać na tacę oraz wpłacać na konto.
6. Zapowiedzi: Grzegorz Wąsowski, kawaler z par. św. Bartłomieja w Grębkowie i Olga Klukowsla, panna. par. tutejszej, zapowiedź druga.
7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela.