OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 października 2022r. XXVII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przypada I-wsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 10.00 nabożeństwo połączone z procesją i adoracja Najświętszego Sakramentu.
2. Również dzisiaj po Mszy św. o 12.00 spotkanie z dziećmi i rodzicami przygotowującymi się do I-szej Komunii Św. (w kościele).
3. Wczoraj rozpoczęliśmy miesiąc październik. W kościele, w rodzinach lub zupełnie prywatnie odmawiamy przez cały październik różaniec. W kościele Nabożeństwo Różańcowe codziennie po głównej Mszy Św., dla dzieci zaś w środy i piątki po Mszy św. o 17.00.
4. W tym tygodniu przypada:
I-wszy czwartek miesiąca, Msza św. o 7.30 i Komunia Św. pod dwiema postaciami, I-wszy piątek miesiąca, spowiedź od 16.30, potem Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego o 19.00.
5. Z całego serca pragnę podziękować wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie finansowe (1200 zł). Bóg zapłać!
5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Dom Św. Siostry Faustyny.
Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela.