OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23 października 2022r. XXX Niedziela Zwykła

1. XXX Niedziela Zwykła rozpoczyna w Kościele tydzień modlitw w int. Misji i misjpnarzy. Dzisiaj w naszej parafii gościmy Misjonarza Św. Wincentego a Paulo, ks. Krzysztofa Łytkowskiego, który głosi do nas słowo Boże.

2. Również dzisiaj, kolejna PREMIARA w wykonaniu naszego lokalnego Teatru Amatorskiego. „Powrót do domu Ojca” to najnowsza propozycja naszej grupy. Zapowiada się kolejne niezapomniane przeżycie duchowe na które w imieniu artystów serdecznie zaprasza, dzisiaj po Mszy Św. o godz. 12.00

3. Modlitwa różańcowa jest wielką pomocą dla naszych czasów. Maryja obiecuje swoją obronę i największe łaski wszystkim tym, którzy odmawiają Różaniec. Przed nami ostatni tydzień października. Zachęcam zatem do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy codziennie po głównej Mszy Św.
Dzieci zapraszam na wspólny różaniec w środę i piątek po Mszy św. o godz. 17.00.