OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13 listopada 2022r. 33 Niedziela Zwykła

1. W dniu dzisiejszym, po wszystkich Msza Św., przeprowadzona jest zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
2. Za tydzień 20 listopada przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i tym samym rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Nauki rekolekcyjne w tym roku wygłosi ks. kan. dr Paweł Kindracki z diecezji siedleckiej. Po Mszy św. o 10.00 odmówimy Akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego, za który można otrzymać odpust zupełny.
W tym dniu, taca będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne.
3. Wstępny program rekolekcji jest już tradycyjny:
niedziela – Msze Św. godz. 7.30, 10.00, 12.00, i o 15.00 w Radoszynie;
poniedziałek i wtorek – Msze Św. godz. 10.00 (z nauką dla dzieci), 12.00 i 18.00 (z nauką dla dorosłych).
4. Ogólnopolska Nowenna przed Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w naszym kościele po każdej głównej Mszy Świętej od piątku 11 do 19 listopada.
5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela.
6. W tym tygodniu odeszli do wieczności Stanisław Baranowski i Mirosław Dariusz Połaski, Wieczny odpoczynek..
7. Błogosławionej niedzieli.