OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20 listopada 2022r. 34 Niedziela Zwykła Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jednocześnie w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które potrwają do wtorku. Program rekolekcji:
niedziela – Mszę Św. godz. 7.30, 10.00, 12.00, i o 15.00 w Radoszynie;
poniedziałek i wtorek – Msze Św. godz. 10.00 (z nauką dla dzieci), 12.00 i 18.00 (z nauką dla dorosłych).
2. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia. Wiernym, którzy odmówią publicznie akt poświęcenia udziela się odpustu zupełnego.
3. Ofiary składne na dzisiejszą tace przeznaczone są utrzymanie naszego seminarium duchownego.
4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy adwent, a tym samym nowy rok liturgiczny w Kościele pod hasłem: „Wierzę w Kościół Chrystusowy”.
Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie opłatków, które nabywamy w kościele.
5. Drodzy Parafianie zachęcam wszystkich do zapoznania się z komunikatem bp. Romualda Kamińskiego, zamieszczonego na stronie diecezji oraz naszej parafialnej.
6. Uwaga ;-)(w końcu), w tym tygodniu (czwartek/piątek) planowana jest dostawa węgla. Będę prosił Was o wsparcie w rozładunku. Z góry składam serdeczne Bóg zapłać!
7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela.
8. Błogosławionej niedzieli.