OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4 grudnia 2022r. II Niedziela Adwentu

1. Przypominam, że dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 gość specjalny. Bądźcie gotowi ;-).
2. „Moje Pniewnickie Gospodynie” ;-) również w  dniu dzisiejszym po każdej Mszy św.  zapraszają na kiermasz przedświąteczny.
3. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszam na spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I-wszej Komunii Św.
4. W czwartek, 8.12., przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Św. o 7.30, 10.00 i 12.00. Tego dnia przypada również Godzina Łaski, po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie  Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z tego daru.
5. W sobotę, 17.12. od godz. 12.00, chciałbym przedświątecznie odwiedzić chorych z Komunią  Świętą. Zainteresowanych proszę  o zgłaszanie się do zakrystii.
6. W zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny. Do kupienia są również świece. Włączamy się w ten sposób w Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Pieniądze z zakupu świec przekazywane są do Caritas.
7. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie.
8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy,Niedziela, Różańca i Anioła dla dzieci.
9. Moja Droga Parafialna Rodzino na ten przybliżający Nasdo Świąt Bożego Narodzenia życzę przede wszystkim spokoju…Błogosławionej  niedzieli.