OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Narodzenia Pańskiego

1. Taca podczas Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia, zaś taca w dniu jutrzejszym (26.12) na budowę nowych świątyń w Diecezji.
  2. W święto św. Szczepana (26.12) na każdej Mszy św. będzie poświęcenie owsa.
  3. W środę (28.12) wyruszamy z pielgrzymką autokarową na Jasną Górę. Chętnych zapraszam do zgłaszania się w zakrystii. Z racji na tą okoliczność Msze  św. w tym dniu przekładam na godziny poranne.
  4. W piątek (30.12) święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Msza św. w tym dniu za zmarłych w tym roku.
  5. W czwartek (31.12) na zakończenie roku kalendarzowego Msza św. dziękczynna za miniony rok o godz. 17.00, zaś Nowy Rok 2023 powitamy Mszą św. o północy.
  6. Za tydzień I-wsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. Dziękuję wszystkim osobom, które przyszły pomóc w dekoracji kościoła na święta.
  8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności Roman Zieleniewski. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  10. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i radosnego świętowania.