OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 marca 2023 r. II Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszam na nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej: *Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16.30, *Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o 10.00.
2. Dzisiaj, jak było zapowiadane, po Mszach św. zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad Gentes.
3. Za tydzień, 12.03.2023r., po Mszy św. o godz. 12.00 , spotkanie  z kandydatami do bierzmowania.
4. Zwyczajem lat ubiegłych wraz z rozpoczęciem Wielkiego Postu zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego oraz jajka dla seminarium. Bardzo proszę, aby przedstawiciele wiosek przeprowadzili zbiórkę.
5. W ostatnim czasie na terenie naszego kościoła prowadzonych jest troszkę inwestycji, dziękuję Wszystkim którzy zaangażowali się  w  prace  przy parkingu, w  tym tygodniu mam nadzieję to zakończymy. A chętnych zapraszam do  wparcia w zakończeniu tych prac (jeżeli tylko pogoda na to pozwoli).
6. W najbliższym czasie będziemy wykonywać prace przy obrócę blacharskiej na terenie naszej świątyni. Te prace planuję zakończyć do Świąt Wielkiej Nocy. Na to pozwalają mi środki z kolędy.
7. 3 Niedziela Wielkiego Postu – Tacą inwestycyjną (19.03).
8. Zapraszam do lektury prasy katolickiej: Niedziela, Idziemy, Różaniec.