OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 kwietnia 2023 r. 2 Niedziela Wielkanocy Święto Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj o godz. 15.00 nabożeństwo z Koronką do Miłosierdzia Bożego.

Przypomina, że każdy, kto z zachowaniem zwykłych warunków „pobożnie odmówi Koronkę do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu Eucharystii, publicznie wystawionego lub też przechowywanego w tabernakulum”, otrzyma odpust zupełny.  

2. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
3. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na dzieła charytatywne Caritas.
4. W poniedziałek (17.04.) zapraszam na obowiązkowe spotkanie Radę Parafialną o godz. 19.00 (na plebani).
5. Za tydzień (23.04.) po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z dziećmi i rodzicami komunijnymi.
6. Również za tydzień (23.04.) po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie kandydatami do Bierzmowania.
7. Nasz Amatorski Rodzinny Teatr za tydzień w sobotę (22.04.) swoim charytatywnym występem wspiera młodego dzielnego rycerza – Wiktora Zawadzkiego z Jarnic. Jeżeli ktoś z Was chciałby wziąć udział w tej akcji to zapraszamy w imieniu organizatorów do Centrum Dialogu Kultur w Węgrowie od 15.00.
8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy,Niedziela, Różaniec i Anioł dla dzieci.