OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7 maja 2023 r. 5 Niedziela Wielkanocna

  1.  Miesiąc maj jest poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Codziennie po głównej Mszy Świętej gromadzimy się  przed Najświętszym Sakramentem, aby śpiewać Litanię Loretańską. Gorąco zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach zarówno w świątyni, jak i przy kapliczkach.
  2. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 10.00 zostanie odprawione nabożeństwo adoracyjne, połączone z procesją.
  3. W najbliższą sobotę, 13 maja, podczas Mszy Św. o godz. 12.00 grupa młodzieży naszej parafii przyjmiez rąk Ks. Prałata Sławomira Żarskiego sakrament bierzmowania. O dobre przeżycie tego czasu dla młodzieży i ich rodzin prośmy w naszych modlitwach.
  4. Również w sobotę, 13 maja, obchodzimy 106 rocznicę rozpoczęcia objawień Matki Bożej w Fatimie. Zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie wraz z procesją o godz. 20.00. Na procesję przynosimy świece. Podobnie, jak w ubiegłych latach zachęcam wszystkich do licznego udziału w nabożeństwie. O niesienie figury MB Fatimskiej proszę Panów z  Pniewnika.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela, Różaniec i Anioł dla dzieci.