OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11 czerwca 2023 r. 10 Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek, 12.06., ostatnia w tym roku Msza Św. o urodzaje w Nojszewie, godz. 19.00.
2. Również w poniedziałek, 12.06 o godz.19.30, zapraszam wszystkich, którzy chcą się zaangażować w przygotowanie pikniku rodzinnego - naszego wspólnego święta, które w tym roku przypada 25.06. (przedszkole).
3. We wtorek, 13 czerwca, zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie wraz z procesją o godz. 20.00. Na procesję przynosimy świece. Podobnie, jak w ubiegłych latach zachęcam wszystkich do licznego udziału w nabożeństwie. O niesienie figury MB Fatimskiej proszę strażaków z Roguszyna.
4. W czwartek, na zakończenie oktawy Bożego Ciała, Msza Św. i procesja po nabożeństwie czerwcowym o godz. 17.00. Na zakończenie procesji będzie obrzęd błogosławieństwa wianków i błogosławieństwo dzieci.
5. W przyszłą sobotę, 17.06, dzieci komunijne wraz z opiekunami wyjeżdżają na pielgrzymkę do Niepokalanowa.
6. Za tydzień taca inwestycyjna.
7. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. Wyrazy wdzięczności składam osobom pomagającym przy przygotowaniu ołtarzy. Szczególne podziękowanie składam wszystkim biorącym udział w procesji, ministrantom, asyście kościelnej oraz dzieciom sypiącym kwiaty i niosącym poduszki. Bóg zapłać za życzliwość i wsparcie.
8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Niedziela i Idziemy.