OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 lipca 2023 r. 13 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj, I-wsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 10.00 nabożeństwo połączone z procesją i adoracja Najświętszego Sakramentu.
2. Za tydzień, tj. 9.07., po Mszy Św. o godz. 10.00 i 12.00 zapraszam na krótkie doznanie literacko – duchowe, czyli spotkanie z poezją w wykonaniu Pani Renaty Odorczuk, jest to jej sposób na ewangelizację.
3. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszego wspólnego świętowania dnia patronalnego (odpustu). W sposób szczególny dziękuję, za zaangażowanie i prace przy organizacji pikniku parafialnego:
Kołom Gospodyń Wiejskich z Pniewnika, Leśnik, Deci, Roguszyna i Zakrzewa
Grupie Teatralnej z Pniewnika
Radzie Parafialnej
Straży Pożarnej z Korytnicy
wszystkim, wszystkim Sponsorom, bo to Wy daliście mnóstwo radości:
Państwu Ewie i Jarosławowi Lipka, właścicielom sklepu „Pod młynem”
Panu Piotrowi Świętochowskiemu z Połazia Św.
Panu Tadeuszowi Rowickiemu za „zapewnianie podniebnych wrażeń”
Studiu Piękna Państwa Ślubowskich
oraz wszystkim Tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do wspólnych działań, a chcieli pozostać anonimowi.
A przede wszystkim Wam, Drodzy Parafianie, bo bez Was to nic. DZIĘKUJĘMY!
4. Naszej Parafiance zaginał telefon. Jeżeli ktokolwiek widział, ktokolwiek coś wie, bardzo proszę o zgłoszenie do mnie. Pani miała tam wszelkie dostępy do diagnostyki dziecka.
5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Niedziela i Idziemy.